Rozbalte s námi Zásilku z Knihozemě na Kreativním festivalu!

Přijďte si s celou rodinou hrát, vyrábět, lámat mozkové závity a hlavně prozkoumat novou Zásilku z Knihozemě! Společně s herečkou Michaelou Maurerovou, ilustrátorkou Eliškou Podzimkovou a dětmi ji rozbalíme v sobotu 25. května 2019 od 11:30 na Střeleckém ostrově v Praze v rámci Kreativního festivalu, který pořádá Agátin svět.

Během festivalu vás pak čtyři autoři či ilustrátoři osobně seznámí s knížkami, které letos dorazí z Knihozemě. Těšit se můžete na ilustrátorský workshop s Eliškou Podzimkovou a Malým princem, autorské čtení Nadi Pažoutové z její knížky Vilma běží o život, pirátskou ilustrátorskou dílnu s Tomášem Chludem nebo na autorské čtení Radka Veselého o obrech a trpaslících.

Veškeré informace o festivalu i programu najdete ZDE.

Pošta z Knihozemě

Zdá se vám obtížné zorientovat se v široké nabídce dětských knih? Chcete svým dětem vybrat vždy kvalitní knihu, která je zaručeně potěší? Odebírejte Poštu z Knihozemě! Čeká vás pravidelná dávka těch nejzajímavějších tipů z knižních novinek pro děti a mládež, informace o akcích i aktuální zprávy z Knihozemě.

Chcete dostávat informace o novinkách, soutěžích a o tom, co se děje v Knihozemi?

Přihlaste se k odběru, ať vám nic neuteče.