O Knihozemi 

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vůbec jednoduché. Právě od toho je tu však Knihozem, která vám bude při výběru čtení pro děti vždy nápomocna!

Knihozem vznikla primárně s cílem usnadnit rodičům, prarodičům a dětem výběr dětských knih. Ročně totiž v České republice vyjde téměř 2 000 knih pro děti a vybrat mezi nimi tu pravou bývá často oříšek. Objevujte spolu s námi i dětmi ty nejkrásnější dětské knihy, začtěte se a vypravte se do říše dětských příběhů…

Na webu a sociálních sítích Knihozemě můžete v průběhu roku objevovat kvalitní dětské tituly, přečíst si rozhovory s autory či ilustrátory nebo načerpat náměty na podporu čtenářství.

Jednou ročně Knihozem přináší také Zásilku z Knihozemě, výběr dvanácti nejkrásnějších dětských knih pro čtenáře od 2 do 12 let. Historicky první Zásilka z Knihozemě dorazila do knihkupectví 24. května 2018. A nejen do knihkupectví, těšit se z ní mohly také děti ze všech dětských domovů v České republice.

Na druhou Zásilku z Knihozemě se můžete těšit již 23. května 2019.

Pošta z Knihozemě

Zdá se vám obtížné zorientovat se v široké nabídce dětských knih? Chcete svým dětem vybrat vždy kvalitní knihu, která je zaručeně potěší? Odebírejte Poštu z Knihozemě! Čeká vás pravidelná dávka těch nejzajímavějších tipů z knižních novinek pro děti a mládež, informace o akcích i aktuální zprávy z Knihozemě.

Chcete dostávat informace o novinkách, soutěžích a o tom, co se děje v Knihozemi?

Přihlaste se k odběru, ať vám nic neuteče.